sobota 10. září 2016

Hrozně dlouho...

jsem nepřispívala. Nebylo o čem psát. Prázdniny uběhly takovou rychlostí, že jsem ani nestačila vyklidit školní tašku. Měla jsem prostě hooooodně blbé období. Asi to má občas každý. Taková ta doba, kdy nevíte sami co se sebou. Prostě zaseknutí na jednom místě. Naštěstí je už všechno zlé pryč a já jsem nastartovaná na novou životní etapu.
Rozhodla jsem se, že se budu mít víc ráda. Protože jen pokud milujete sami sebe, můžete milovat i ty druhé. Budu víc odpočívat a naslouchat svému tělu. Ono mi to vrátí. Doufám J
Od září už jsem plně v pracovním procesu. Je toho tolik. První týden jsem byla úplně hotová. Za prvé - ranní vstávání je totální mord. Jako v 5.30 jsem nevstávala snad nikdy. Za druhé - roční pauza mi jaksi sebrala část mozkových buněk. No, hlava mi tu spoustu informací nějak nebere. Ale to se zlepší - musí.
Aňul nastoupila do druhé třídy, s tím je spojeno o trošku víc učení a navíc kroužky. Letos si usmyslela, že chce dělat atletiku, hrát tenis a moderní gymnastiky. Marně si lámu hlavu tím, po kom že to dítě vlastně je :-) Asi přes nějaké to koleno. 
Petra

5 komentářů:

 1. Peťko, jsem ráda,že už je u Tebe líp a moc Ti přeju, aby se ti v práci líbilo a vůbec aby se ti dařilo..Měj krásné dny..vždycky po těch špatných musí vysvitnout sluníčko. Inka

  OdpovědětVymazat
 2. Peti, držte se! :) Ať se Vám v práci daří, ono se to určitě brzy trochu zklidní... už jsem si říkala, kde jste tak dlouho... :)
  Krásné dny, Peťka :)

  OdpovědětVymazat
 3. Péťo bude zase vše v těch správných kolejích, neboj. Na každého někdy holt přijdou pochybnosti, smutek na duši, lítost, neradost, obavy. Ale pak musí přijít zase nádech a to zhluboka, rozjasnit tvář a mít se rád. Tak jak to píšeš, když budeš mít ráda sebe, budeš milovat i ty druhé. Já vím, ono je to někdy těžké. A nástup do práce je vždy hodně zásadní změna. Držím pěsti ať vše dobře dopadne.
  Ála

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře!