čtvrtek 25. června 2015

Běh s radostí...:-)Hubnutí…:-( Po narození své dcery pořád nějak bojuju s kily navíc. Hele, kdo vůbec řekl, že jsou to kila navíc? Kerej odborník rozhoduje o tom, kde je ona přípustná mez? Toho chytráka bych fakt chtěla vidět.

No nic, já to mez přeskočila hodně velkým obloukem. Nicméně, řekla jsem si - stop. Zašla do obchodu a koupila nové běžecké obutí. Nic drahýho, co kdybych náhodou v běhu nenašla zalíbení (což se mi většinou děje téměř při každé sportovní činnosti).

Tak jsem jednoho krásného dne nazula svoje zářivé kecky a vyběhla. První den, super...skvělé...euforie! Druhý den taky. Třetí, čtvrtý, pátý už jsem nevyběhla. Koleno bolelo jako čert. Vrátila jsem se domů pro hole, že to rozchodím. Šlo to. Další den už jsem ale nevstala s postele. PO celodenních útrapách v redakci jsem se přeci jen rozjela s manželem na pohotovost. Z ordinace jsem vyšla s ortézou a francouzskými holemi. Tak jsem dopadla. Definitivně jsem se rozloučila s myšlenkou, že budu o prázdninách šlank. Kromě slušivého doplňku v podobě černomodrého návleku na noze jsem vyfásla neschopenku.

Sbohem letní fesťáky, sbohem táboráky!!!! Opravdu sportem ku zdraví!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře!