středa 19. října 2016

Dokonalá

Já bych tak chtěla být dokonalá. Tedy aspoň občas. Chtěla bych stihnout přijít na schůzku včas, nalíčená a krásně upravená. Bohužel v reálu letím jako splašená a boty na jehlách nazouvám až těsně před. Vše se snažím maskovat svým neskonalým šarmem a nadšením. Modlím se, aby mi to dlouho vydrželo. Odpoledne rychle družina, kroužky, úkoly, večeře a spát. U těch úkolů musím podotknout, že ač prohlížím notýsek opravdu pečlivě, tak se mi stalo, že jsme ráno psali úlohu za běhu tím stylem, že jsem Aňul diktovala výsledky jednotlivých příkladů. Ale to se stává opravdu výjimečně :-) Hluboce se skláním matkám, které mají dvě a více dětí. Asi jsem marná, ale mám toho někdy dost. Ona si totiž nezahraje sama. A to jako vůbec. Jak to děláte?  
A to ani nemluvím o cvičení, které jsem totálně zasklila. Já už jsem večer tak unavená, že rozbít se ve fitku fakt nedávám. 
A Vánoce? Já, která má v září už většinou všechno nakoupeno, nemám ani nápad natož pak kup. Já chci být dokonalá!! I když nebylo by to vlastně trochu nuda?

Asi si ji pořídím!


Petra

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milé komentáře!