středa 16. prosince 2015

Mám hotovo!Dvě odpoledne jsem strávila balením dárku. Každý rok si říkám, že už tolik dárků kupovat nebudu, ale stejně se situace každoročně opakuje. Já nadávám, papír se trhá, ve finále se ukáže, že jsem koupila málo rolí. Furt dokola. Letos poprvé jsem kupovala balící papír v Ikea a jsem velmi mile překvapená. Papír je pevný, vůbec se netrhá a zároveň se s ním velmi dobře pracuje. Jen ho musím kupovat víc!
 

Tak to je moje staronová okrasa. Včera jsem při venčení psa špatně našlápla a znovu si hnula kolenem. Vypadá to, že se té operaci bohužel nevyhnu.  Ale kdo za mě uklidí, nakoupí a navaří? To tedy nevím. Tak hlavně šťastné a veselé:-)

 Petra3 komentáře:

 1. Peti, já to balím vždy ve stresu 24.12. To je hrozné!!! Ještě, že jsou dárkové tašky :-) Přeji ti, ať se koleno uklidní a operace ještě počká. Měj se Ivana

  OdpovědětVymazat
 2. Já už mám taky zabaleno a upečeno..Nic víc nehrotím..Letos úklid bojkotuju..Je to stejně pořád dokola..Brzo se uzdrav Ilča

  OdpovědětVymazat
 3. A máš to .-),to jsou boží síly :-)...Prostě se tomu nebraň a odpočívej,stejně už máš hotovo :-).
  Já každý rok nadávám na izolepu,rok od roku horší kvalita,pravidelně se mi kotouč trhá na třásně a ne na celou pásku,bych se na to!:-)..
  Ahoj *pajdalko*,měj se krásně! :-).-)..Míša

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře!