pondělí 5. října 2015

Jsem odzítřková

Ano. Už léta držím jedině dietu odzítřkovou. Sice nemá ten správný efekt, ale řídím se podle ní. Každý večer uléhám s tím, že od zítřka začnu makat na angličtině. Ještě jsem nezačala. Denně i říkám, že od zítřka budu lepší manželkou, matkou i vzornou hospodyňkou. No, zatím se moc nedaří. Ale od zítřku. Slibuji!
Já zatočím s prokrastinací! Možná znáte slavný úklidový systém Fly Lady. Ten, který z Vás má udělat tu nejpořádnější ženu na celé zeměkouli. I já jsem se rozhodla, že vyzkouším tento skvělý systém. Uvidím, zda budu patřit mezi ty, které vyměnily rtěnku za hadr. Zatím jsem u prvního kroku. Čistím dřez. Má se blýskat tak, že se v něm uvidím. No, nevím. V tom našem se asi neuvidím, ani kdybych na něm ruce nechala. Úklidu zdar!


Jsem zvědavá, jestli se budu taky tak spokojeně křenit :-)

Petra

4 komentáře:

 1. Jako Petro,jsi jasný prototyp průměrné české ženy:-)..
  Já jsem s angličtinou na tom stejně,ale možná o krůček dál,protože já už vím kam *budu* chodit .-).
  Dietu držím,ve stylu ještě poslední řízek a od zítřka dietně .-).
  Úklid,to už jsem vzdala .-).
  Každý den si říkám,že příště už nebudu na ty děti tolik ječet.-).
  Jo a taky se snažím ušetřit konečně nějaké peníze:-).Ne od zítřka,ale 1. dne v měsíci mívám obvykle velké ekonomické duševní diskuze,které stejně končí pokaždé stejně .-).
  V tomhle období s tím dost bojuji,abych vše jako každý rok před vánocema vzdala a nechala to až na nový rok.:-).
  Díky za komentář u mne na blogu.Ráda bych si tě přidala,ale nechci přes g+,ale bloger.Nemůžeš s tím něco udělat?:-) Třeba zítra?.-)
  Míša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, jsem ráda, že je nás takových víc. Já se snažím s tím bojovat. Zatím sice bez valného úspěchu, ale věřím, že se vše časem poddá a já budu doma za hvězdu. Míši, asi mluvíš řečí jiného kmene. Jak přes bloger? Sakra, zase další věc na které musím zapracovat! Od zítřka!

   Vymazat
 2. :-). Zakazdym ked som si povedala ze sa zacnem ucit anglictinu, od toho dna sa mi sniva ze maturujem a nic neviem. A budim sa spotena. Je to v hlave. Ked to velmi chces, tak to urobis.

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně! Bohužel jsem přesně ten typ, který nad sebou potřebuje bič :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře!